Zdravé tělo je hostitel, nemocné žalářník.

Pracujte pro Contours

Pro fitness centra hledáme :

Trenérky Fitness - Praha, Ostrava, Olomouc, Opava, Karlovy Vary, Zlín, Kroměříž, České Budějovice, Přerov, Kopřivnice

Pracovní poměr: Hlavní či vedlejší

Náplň práce: Kompletní péče o klienty Contours, školení fitness, motivace klientů, pomáhání klientům se cvičením a dosahováním jejich cílů

Požadujeme: Vztah a zkušenost k fitness, příjemné vystupování, vstřícnost, schopnost učit a předvádět cvičení na posilovacích strojích a aerobních stanovištích, znalost práce na PC.

Nabízíme: Velmi zajímavou práci v novém prostředí dámského fitness centra, vynikající finanční ohodnocení závislé na pracovním výkonu.

V případě zájmu o práci nás kontaktujte emailem contours@contours.cz

Recepční ve fitness - Praha

Pracovní poměr: Hlavní

Náplň práce: Jedná se komunikaci s členkami fitness centra a zajištění administrativního chodu pobočky.

V případě zájmu o práci nás kontaktujte emailem marek@contours.cz