Zdravé tělo je hostitel, nemocné žalářník.
773 181 310

Otevírací doba

Vedené lekce
Plánované přednášky

Plánované přednášky

Zlín - BODYSTYLING
volných míst: 5      čas konání: 21.5.2018 08:00      plánovaný konec: 08:30

Bodystyling pomáhá rovnoměrně formovat a zpevňovat postavu. Trénink se soustřeďuje na formování svalů celého těla, můžete se ovšem zaměřit pouze na problémové partie – stehna, hýždě a břišní svaly. Bodystyling je kombinace klasického aerobiku, který slouží k zahřátí celého těla, a posilování. Tempo se střídá podle toho, které svalové skupiny zrovna procvičujeme, přičemž byste měli periodicky střídat svaly horních a dolních končetin, aby nedošlo k jejich přetížení.

Zlín - Flexi
volných míst: 5      čas konání: 22.5.2018 08:00      plánovaný konec: 08:30

Flexi je jak název napovídá, cvičení zaměřené na flexibilitu, kde jsou zařazeny i prvky jógy. Pojem je souhrnem pro skupinu protahovacích cviků. Hlavním úkolem strečinku je snížení svalového napětí a vytvoření pocitu tělesného uvolnění.
Význam strečinku :
1. prevence svalových dysbalancí
2. kompenzace jednostranného přetěžování
3. optimalizace stavu nervosvalového aparátu před výkonem
4. psychosomatický účinek - celkové uvolnění
5. zlepšení kloubní pohyblivosti
6. správné držení těla, dýchání

Zlín - Břišní buchty :-)
volných míst: 8      čas konání: 22.5.2018 18:30      plánovaný konec: 19:00

Máte jedinečnou možnost vyzkoušet si lekci zaměřenou na posilování břišních svalů a zadečku. Břišní pekáč je cvičení zaměřené na cílené posilování břišních a hýžďových svalů, svalů pánevního dna a v malé míře také zádových svalů.Využívá jak posilování s vlastním tělem, tak s náčiním – malé a velké míče, činky, gumičky.

Zlín - Cvičení pro seniory
volných míst: 5      čas konání: 23.5.2018 10:00      plánovaný konec: 10:30

Lekce zaměřená zvláště pro seniory a začátečníky. Půlhodinka cvičení s opětovným, důkladným představením a vysvětlením základních principů, cviky jsou voleny tak, aby byly zvládnutelné i pro starší věkovou kategorii.

další přednášky